Petrol & Maden

Holdingimizin petrol ve maden sektöründeki faaliyetleri bağlı ortaklığımız YCL Madencilik ve Enerji A.Ş. bünyesinde yürütülmektedir.

 

Şirketimiz Ankara’da Gölbaşı, Mamak ve Beypazarı olmak üzere üç farklı bölgede konumlanmış akaryakıt istasyonlarıyla hizmet vermektedir. İstasyonlarımız halihazırda OPET ve SHELL perakende akaryakıt satış ağına dahildir.

 

Ankara Mamak Natoyolu Caddesi üzerinde konumlu istasyonumuz, Türkiye’nin en büyük selfservis yıkama tesisine sahiptir. Tasarımı kendimize ait olan oto bakım sistemimiz, tavandan ahtapot kollu köpük ve tazyikli su makinalarına sahip hollerden oluşmaktadır. 2019 yılında +SelfWash markası altında konumlandırılan selfservis yıkama sistemimizin Ankara bölgesinde geliştirilmesine ve yaygınlaştırılmasına yönelik projelendirme faaliyetlerimiz devam etmektedir.

 

Perakende akaryakıt satış, istasyon hizmetleri ve selfservis oto bakım faaliyetlerine ek olarak şirketimiz, petrol ve maden sektöründeki yatırım fırsatlarını sürekli olarak değerlendirmektedir.


Bizlere Ulaşmak Çok Kolay

İletişim